Microsoft Flight Simulator X
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Microsoft Flight Simulator X

Sanal Havacılık Dünyası

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

slm arkadaslar

4 posters
YazarMesaj
sek87

sek87

slm arkadaslar Empty
MesajKonu: slm arkadaslar   slm arkadaslar Icon_minitimeCuma Eyl. 25, 2009 10:31 pm

Hayirli olsun....

Arkadaslar bir haber verir yeni safa icin.... :-(
Admin
Admin
Admin

slm arkadaslar Empty
MesajKonu: werecektımm   slm arkadaslar Icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 12:45 pm

sek87 demiş ki:
Hayirli olsun....

Arkadaslar bir haber verir yeni safa icin.... :-(

Surprised abicim daha yenı actım işte sende herkese werıssen adresı memnun olurum..
http://trpilotatc.yetkinforum.com
akrep12345

akrep12345

slm arkadaslar Empty
MesajKonu: Geri: slm arkadaslar   slm arkadaslar Icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 2:54 pm

çok iyi oluş ya site herkese hayırlı olsun bounce lol!
uhanoglu

uhanoglu

slm arkadaslar Empty
MesajKonu: Geri: slm arkadaslar   slm arkadaslar Icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 9:13 pm

Şimdiden tüm Fsx kullanıcıları için forum sitemiz hayırlı olsun. Türkiyede Fsx kullanıcıları için yaralı olabilecek bir forum sitesi olma yolunda bir adım olarak görüyorum. Şimdiden forumu oluşturun arkadaşlara teşekkürler.
Admin
Admin
Admin

slm arkadaslar Empty
MesajKonu: Geri: slm arkadaslar   slm arkadaslar Icon_minitimePaz Eyl. 27, 2009 11:32 am

uhanoglu demiş ki:
Şimdiden tüm Fsx kullanıcıları için forum sitemiz hayırlı olsun. Türkiyede Fsx kullanıcıları için yaralı olabilecek bir forum sitesi olma yolunda bir adım olarak görüyorum. Şimdiden forumu oluşturun arkadaşlara teşekkürler.

cheers Teşekkürler Uhanoglu...İnsallah burada güzel işler çıkartıcaz...Siteye eklemek istediklerın warsa ekleyebilrsin Yalnız baska sitenin isimlerini ve linklerini kopyalamazsanaız Sevinirim...
http://trpilotatc.yetkinforum.com

slm arkadaslar
1 sayfadaki 1 sayfası